PRO PARTNERY A SPOLUPRÁCE

Nabídka

Přeprava mléčných výrobků

Jsme česká rodinná mlékárna MAFITA s.r.o. z Havlíčkova Brodu. Jsme na trhu 1 rok a nabízíme  s námi spolupráci pro ty správné partnery, kteří ví, že na to ve svém oboru mají dost zkušeností a nutnou dávku zodpovědnosti. Našimi hlavními zákazníky jsou instituce a příspěvkové organizace. Další oblastí jsou naši koncoví spotřebitelé, kteří si naše výrobky objednávají na určenou adresu přes náš e-shop (https://eshop.mafita.cz). Přepravu si zajišťujeme zatím sami, ale kvůli růstu počtu zákazníků a dalších proměnných jsme se rozhodli nabídnout pevnou spolupráci s přepravní společností na chlazené potraviny. Našimi výrobky jsou jogurtové nápoje, sladké tvarohy, pomazánky a limči (ochucená syrovátka). Nepřidáváme do našich výrobků žádné konzervanty, stabilizátory, škroby, jiné umělé přísady a také naše výrobky NEHOMOGENIZUJEME. (Více na našich stránkách https://mafita.cz). Díky tomu se naše výrobky musí uchovávat v teplotách od 2°C do 4 °C. To jsme my a to co děláme. 

Jako naši potencionální partneři v přepravě našich mléčných výrobků bychom od vás požadovali nabídku vašich služeb, jejich podmínky a jak by celý systém spolupráce z vaší strany fungoval. 

Kontaktuje nás na e-mail: mafita@mafita.cz

Vaše nápady na spolupráci

Vítáme nové nápady a jsme jim otevřeni. spolupracujeme jen s partnery, kteří ví, že na to ve svém oboru mají dost zkušeností a nutnou dávku zodpovědnosti.  Jako naši potencionální partneři  bychom od vás v případě zájmu požadovali nabídku vašich služeb, jejich podmínky a jak by celý systém spolupráce z vaší strany fungoval. 

Kontaktuje nás na e-mail: mafita@mafita.cz

Copyright 2023 MAFITA s.r.o.